Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

11.04.2016

W dzisiejsze popołudnie drużyna z Szczejkowic udała się na mecz wyjazdowy do Skrzyszowa by zmierzyć się z Interem Krostoszowice. Szczejkowianie pojechali tam by zdobyć 3 punkty, i tak też się stało po meczu walki. W pierwszej połowie mecz lepiej układał się dla Szczejkowic, lecz na początku spotkania nie wykorzystali parę klarownych sytuacji. Później do głosu doszli gospodarze lecz tez nie potrafili zakończyć ich golem, aż w końcu po zamieszaniu po rzucie rożnym dla Szczejkowic bramkę zdobywa Artur Szala, "Borowik" chciał pójść za ciosem i tak też się stało, bramkę do szatni zdobył Mateusz Krawczyk. Do przerwy schodziliśmy z wynikiem 2:0 dla Szczejkowic. Po przerwie wyszliśmy z aspiracjami na kolejne bramki i po składnej akcji naszego zespołu Szymon Wawrzonkowski otrzymał prostopadłe podanie i wyszedł sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Po 3 bramce dla Borowika wtargnęło się lekkie rozluźnienie czym poskutkowało spowodowanie rzutu karnego dla gospodarzy, który został wykorzystany i wynik 3:1 utrzymał się do 92 minuty. Lecz w 76 min po brutalnym faulu na Marszoliku z boiska po czerwonej kartce wylatuje zawodnik Krostoszowic. Drużyna gospodarzy grająca w 10-tkę potrafiła uratować się przed straceniem kolejnych bramek oraz zdobywając jeszcze jedną bramkę w doliczonym czasie gry po zamieszaniu w polu karnym. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Szczejkowian. Mecz był czasem dość brutalny, nie uniknęło się też pomyłek sędziego oraz kilku spięć miedzy zawodnikami.
Inter Krostoszowice 2:3 LKS Borowik Szczejkowice
Bramki : Szala, Krawczyk, Wawrzonkowski
Skład: Gruszka, Krupa R, Lip, Krawczyk, Wałach, Krupa W, Gruszkiewicz, Marszolik, Szala, Fuchs, Wawrzonkowski
Zmiany: Gruszkiewicz -> Bańczyk